Działania podczas Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy oraz Tygodnia Relacji
W naszej szkole realizujemy Tydzień Przeciwdziałania Przemocy oraz Tydzień Relacji. Jest to czas poświęcony budowaniu atmosfery szacunku, empatii i bezpieczeństwa. Uczniowie uczestniczą w zajęciach warsztatowych, dyskusjach i działaniach profilaktycznych, które maja na celu uświadomienie , jak ważne jest reagowanie na przemoc oraz wspieranie osób potrzebujących pomocy.
Wspólnie pokazujemy, że nasza szkoła jest miejscem wolnym od agresji, a relacje oparte na życzliwości i zrozumieniu są fundamentem naszej społeczności.
Działania podczas TYGODNIA PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY ORAZ TYGODNIA RELACJI- zobacz tutaj





