Działania podczas Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy oraz Tygodnia Relacji

          W naszej szkole realizujemy Tydzień Przeciwdziałania Przemocy oraz Tydzień Relacji. Jest to czas poświęcony budowaniu atmosfery szacunku, empatii i bezpieczeństwa. Uczniowie uczestniczą w zajęciach warsztatowych, dyskusjach i działaniach profilaktycznych, które maja na celu uświadomienie , jak ważne jest reagowanie na przemoc oraz wspieranie osób potrzebujących pomocy.

Wspólnie pokazujemy, że nasza szkoła jest miejscem wolnym od agresji,  a relacje oparte na życzliwości i zrozumieniu są fundamentem naszej społeczności.

Działania podczas TYGODNIA PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY ORAZ TYGODNIA RELACJI- zobacz tutaj

Dodatkowe informacje