Pojechaliśmy do ... Trójmiasta i Malborka
Trochę historii, trochę turystki, aktywnego odpoczynku, szumu morza, to wszystko było na naszej wycieczce Trójmiasto -Malbork. Klasa 7, 5a, 5b oraz częściowo 6- fajnie spędziła czas zwiedzając nasze miasta nadbałtyckie oraz największy gotycki kompleks na świecie, czyli zamek w Malborku.
TU FOTORELACJA Z WYCIECZKI:
https://drive.google.com/drive/folders/14WEpxNBi-52QYEjCJDPoGQpvTRL0sZju?usp=sharing
„Zawsze bezpieczni” – turniej w szkole w Pęzinie
Dnia 21 kwietnia w naszej szkole w Pęzinie odbył się XXII Gminny Turniej, „6 po 6”, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Zawsze bezpieczni”. To coroczne wydarzenie gromadzi uczniów szkół z gminy Stargard, dając im okazję do udziału w potyczkach sprawnościowo- wiedzowych związanych z wybranym tematem przewodnim.
Tu fotorelacja z naszą ekipą: https://drive.google.com/drive/folders/1mQtZnMzqJ_SFOt3LjU7eS3yva_9lPuOZ?usp=sharing
Czytaj więcej: „Zawsze bezpieczni” – turniej w szkole w Pęzinie
Wizyty klas ósmych w liceach ogólnokształcących w Stargardzie – oferta edukacyjna
W dniu 31 marca 2026r. uczniowie klas ósmych odwiedzili licea ogólnokształcące w Stargardzie, aby zapoznać się z ich ofertą edukacyjną. Podczas wizyty przedstawiono dostępne profile klas, a także zasady rekrutacji.
Uczniowie mieli okazję zobaczyć bazę dydaktyczną szkół oraz dowiedzieć się o zajęciach dodatkowych i możliwościach rozwoju zainteresowań. Wizyta była cennym doświadczeniem dla uczniów, które pozwoliło im lepiej poznać ofertę edukacyjną liceów w Stargardzie oraz świadomie podjąć decyzję dotyczącą wyboru szkoły ponadpodstawowej.
TU FOTORELACJA:
https://drive.google.com/drive/folders/1p2SAQ9Hy4ye8ue58V9QHNaPvW-QbKFKu?usp=sharing
Czytaj więcej: Wizyty klas ósmych w liceach ogólnokształcących w Stargardzie – oferta edukacyjna
Wielkanoc 2026r.
Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam spokoju, wytchnienia i wielu chwil, które dodają sił na kolejne tygodnie. Niech ten świąteczny czas przyniesie radość, wzajemną życzliwość i nadzieję, która pomaga patrzeć przed siebie z uśmiechem.
Życzymy Wam również wiosennego optymizmu, odwagi do podejmowania nowych wyzwań oraz wiary w to, że nawet małe kroki prowadzą do wielkich sukcesów. Niech w Waszych domach zagości ciepło, a w sercach — spokój i wdzięczność.
Wesołych, pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz pięknej, inspirującej wiosny!
Wizyty w szkołach ponadpodstawowych 2026r.
W dniu 12 marca 2026r uczniowie klasy 8 a i 8b wzięli udział w wyjeździe na dni otwarte do szkół: ZS nr 1, ZS nr2 oraz ZS nr5 w Stargardzie.
Celem wycieczki było zapoznanie się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2026/2027. W trakcie wizyty uczniowie:
- zobaczyli prezentację różnych profili klas ,
- zwiedzili pracownie przedmiotowe i warsztaty zawodowe,
- rozmawiali ze starszymi kolegami o wymaganiach rekrutacyjnych i zajęciach dodatkowych.






