„BIEG Z EKOLOGIĄ” 2022

             Tradycją naszej szkoły są coroczne wyjazdy na biegi przełajowe w Barzkowicach. Braliśmy udział również w tych zawodach tego roku. Zawody odbyły się 9 września. Były to XXIV jesienne biegi przełajowe pod Hasłem „BIEG Z EKOLOGIĄ”.

Pojechało na zawody 42 zawodników naszej szkoły. Dziewczęta zdobyły 192 pkt, chłopcy 387 pkt., co dało ogólną sumę 579 pkt. W ten sposób zdobyliśmy jako drużyna 1 miejsce.

Indywidualnie:

  1. Kacper Głowacki kl. 6 - I miejsce
  2. Ewa Goc  kl. 8- I miejsce
  3. Jakub Mielcarek kl. 8- II miejsce
  4. Ksawier Szczepaniak kl. 5 zdobył II miejsce
  5. Dominika Płuciennik kl. 6- III miejsce
  6. Jakub Rybak kl. 6- VI miejsce
  7. Alex Kałużny kl.6- VI miejsce

 

Dziewczęta pokonywały dystans 800 metrów. Chłopcy 1200 metrów.
Duża ilość uczniów naszej szkoły znalazła się w pierwszej dziesiątce i dwudziestce, zdobywając punkty dla naszej szkoły. Ponadprogramowo w biegach brali udział też uczniowie klasy IV, którzy sprawili wielką niespodziankę. Wszyscy zawodnicy walczyli dzielnie.
Dziękuję całej drużynie za piękny i pełen emocji bieg.

Opiekun
B. Swarcewicz

Dodatkowe informacje