SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

         Nasza Szkoła wzięła udział w akcji dedykowanej polskim szkołom „Szkoły Pełne Talentów”, którą zorganizował Lidl. Zadaniem akcji było zmobilizowanie rodziców, uczniów, nauczycieli i wszystkich przyjaciół do wspólnego działania na rzecz Naszej Szkoły. Wspólnie zbieraliśmy Talenciki. Każdy z nas był bardzo zaangażowany. Staraliśmy się zebrać ich jak najwięcej. Ostatecznie Nasza Szkoła zebrała 2266 Talenciaków. Wymieniliśmy je na nagrody.

https://drive.google.com/drive/folders/1WGtiVGGGWXlJdoSITGyFQ6-erJ4iLQ86?usp=sharing

Hałasomierz, chusta animacyjna, gry planszowe i zestawy plastyczne przekazaliśmy do świetlicy szkolnej. Każdemu, kto zbierał i przekazał Talenciaki dla Naszej Szkoły BARDZO SERDECZNIE - DZIĘKUJEMY :)

 

Szkolny Klub Wolontariatu

Dodatkowe informacje