Dowozy 8 klas na konsultacje

Dowozy na konsultacje klas 8 od 25. 05. 2020 rodbywać się będą we wtorek i czwartek
 

07:20 Krąpiel

07:25 Trzebiatów

07:35 Barzkowice

07:50 Ulikowo

 
Odwóz dla wszystkich-  10:45

„Czytam z klasą” - klasa 3

    Klasa 3 realizuje projekt „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Ostatni III moduł pod tytułem realizujemy podczas pracy zdalnej. Omawialiśmy  lekturę „Akademia Pana Kleksa”. Jednym z zadań było  wykonanie gazetki o książce. Zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy:

https://padlet.com/malgorzatawilczynska240/w3pjcoiedkr2oph4

APEL do RODZICÓW i UCZNIÓW

            W związku z zawieszonymi zajęciami, w celu utrzymywania stałego kontaktu oraz wymiany informacji, proszę Rodziców i Uczniów o zapoznawanie się z informacjami przekazywanymi za pomocą dziennika elektronicznego.

Dyrektor szkoły

Uwaga ! - 11. 03. 2020 r.

Zajęcia w Twojej szkole  będą zawieszone na 2 tygodnie;  
12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16 marca 2020 r. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.

Wycieczka kl. szóstych i trzeciej

10  marca 2020 r. klasy 6 "a", 6 "b" oraz 3 wraz z wychowawcami  udały się na wycieczkę do Szczecina. Naszym celem było zwiedzanie podziemnych  schronów  z czasów 2 wojny światowej. Niewiele osób wie, że pod stacją PKP  w Szczecinie znajdują się podziemia. Dziś to muzeum, ale w czasach wojny ratowały mieszkańców Szczecina przed nalotami bombowymi.

Czytaj więcej: Wycieczka kl. szóstych i trzeciej

Dodatkowe informacje