Charytatywny kiermasz

           W dniach 21-27 marca 2018 r. zorganizowaliśmy kiermasz wielkanocny, którego celem było rozbudzenie empatii i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Zarobiliśmy 443 zł. Był to cel charytatywny na rzecz chorego Marka. Pieniądze, w czwartek przekazaliśmy jego babci.

Wszystkim,bardzo serdecznie
DZIĘKUJEMY!!!

SZKOLNY TYDZIEŃ MATEMATYKI 12 – 16 MARCA 2018

"SZKOLNY TYDZIEŃ MATEMATYKI" został zaplanowany po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Był zorganizowany w naszej szkole po raz pierwszy i skierowany był do wszystkich uczniów, nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za matematyką.

Każdy, kolejny dzień tygodnia przebiegał pod hasłem:

      • poniedziałek – dodawanie
      • wtorek – odejmowanie
      • środa – mnożenie
      • czwartek – dzień konkursowy: Kangur i konkurs klas 4
      • piątek – krzyżówki matematyczne

Przez trzy kolejne dni, na sali gimnastycznej, odbywały się wyścigi matematyczne. Kolejno klasy 4, 5, 6 oraz 7 spotykały się, aby rywalizować w matematycznym wyścigu. Zadanie polegało na wykonaniu sposobem pisemnym jak największej ilości działań obowiązujących danego dnia  w określonym czasie - 10 minut.

Czytaj więcej: SZKOLNY TYDZIEŃ MATEMATYKI 12 – 16 MARCA 2018

Wielkanoc '18

            Życzymy Wszystkim- zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz WESOŁEGO "ALLELUJA". 

Matematyczny tydzień klas 0-III

Podczas trwającego od 12-16 marca tygodnia matematycznego uczniowie  klas 0-III wykonywali podczas zajęć dodatkowe zajęcia związane z matematyką: układali bajkę matematyczną, materiałami plastycznymi ozdabiali swoją ulubioną cyfrę, przeliczali wartości nut, doskonalili znajomość cyfr w języku angielskim. Na zajęciach ruchowych wykonywali ćwiczenia z wykorzystaniem umiejętności matematycznych. Wzięli udział w konkursie „Kangur matematyczny”.

Czytaj więcej: Matematyczny tydzień klas 0-III

ŻEGNAJ ZIMO! WITAJ WIOSNO!

       

                   21 marca 2018 roku całą szkołą świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny.
Większość uczniów oraz nauczycieli założyło, w tym dniu, ubrania w kolorach wiosny. Dominował zielony i żółty.

O godzinie 10.30 zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie grupa 0b przedstawiła teatrzyk przygotowany pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Doroty Sobczuk we współpracy z rodzicami. Wszystkie dzieci doskonale wcieliły się w swoje role i zainteresowały widzów.

Czytaj więcej: ŻEGNAJ ZIMO! WITAJ WIOSNO!

Dodatkowe informacje