UWAGA, RODZICE ZAPISY NA PÓŁKOLONIE

W terminie 6-20. 08. 2018 r. w ramach projektu „Most ku przyszłości” i Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich przy współpracy z WIR w Stargardzie, w Szkole Podstawowej Pęzino organizowane będą bezpłatne półkolonie dla dzieci z terenu Pęzina.
Zajęcia odbywać się będą w SP Pęzino, w godzinach 8.00-13.00, w trakcie pobytu dzieci objęte będą dożywianiem.
21 .08. w ramach półkolonii dzieci wezmą udział w wycieczce do Kołobrzegu. Ilość miejsc ograniczona do 20 uczestników.

Zapisy w sekretariacie szkoły do dnia 2 lipca 2018 r., decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt w SP Pęzino i pod nr telefonu 915613776

W projekcie mogą uczestniczyć dzieci z poza Pęzina pod warunkiem dowiezienia i odbioru dzieci własnym transportem.

Byliśmy w największym na świecie labiryncie grabowym.

12 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do cudownych ogrodów Hortulus w Dobrzycy.

Ogrody Tematyczne urzekły nas swoimi barwami i zapachami. Tutaj przeplatały się ogrody leśne, skalne, japońskie, francuskie i w stylu śródziemnomorskim. Pobudziły nasze zmysły, zafascynowały kolorami i pomysłowością ich projektowania i prowadzenia.

Czytaj więcej: Byliśmy w największym na świecie labiryncie grabowym.

Wycieczka do Międzyzdrojów klas 2 i 3-ich

Dnia 6 czerwca 2018 r. klasa 2, 3 "a" i 3 "b" razem z wychowawczyniami: p.Dorotą Nowak, p.Beatą Żebrowską i p.Sylwią Konarzewską udały się na wycieczkę do Międzyzdrojów. Po przybyciu na miejsce udaliśmy się na molo. Zadziwiło nas jego piękno i rozmiar. Dzięki długości prawie 400 m, molo to zaliczane jest do najdłuższych w Europie. Po zejściu z molo rozłożyliśmy się na plaży, a warto dodać, że pogoda w tym dniu szczególnie sprzyjała słonecznym kąpielom.

Czytaj więcej: Wycieczka do Międzyzdrojów klas 2 i 3-ich

Zawiadomienie

Informuję, że dnia 14.06.2018 roku w czwartek, o godzinie 17 30 w sali numer 7, Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Pęzinie odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci zapisanych w tutejszej szkole do oddziału zerowego na rok szkolny 2018/19.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Pedagog szkolny
B. Mazurek

Biwak klasowy- klasy 6 „a” i „kawałka” 7 „a” w Ośrodku wypoczynkowym w Krzemieniu

O nasze brzuchy dbała Pani Beata Wrzeszcz, która dogadzała nam, gotując przepyszne potrawy. Nad naszym bezpieczeństwem czuwał Pan Bogdan Chaładus. Zabawy na plaży i harce w wodzie to główne zajęcia na naszym biwaku. Grupa „zapalonych” wędkarzy na stanowiskach „bojowych” złowiła około 2 kg ryb- głównie płocie i krasnopiórki. Udało nam się również spotkać syrenę, która wylegiwała się na plaży.

Czytaj więcej: Biwak klasowy- klasy 6 „a” i „kawałka” 7 „a” w Ośrodku wypoczynkowym w Krzemieniu

Dodatkowe informacje