Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

 W poniedziałek otrzymaliśmy radosną informację z Pacanowa, że dzieci z oddziału przedszkolnego 0 "a" naszej szkoły, otrzymały jedno z 5 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym:
 „Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

Zadaniem dzieci było wykonanie plakatu zachęcającego do odwiedzenia Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, które było organizatorem konkursu.

https://centrumbajki.pl/idz-ty-lepiej-kozioleczku-szukac-swego-pacanowa-wyniki-konkursu/?fbclid=IwAR2XzGYrXc4oPQHnYdKTjz991CqH5RaeY1EQRTe3lbDGWFs-UGd9AvY6_cQ

„Jestem bezpiecznym użytkownikiem ruchu drogowego” 2020

W dniach 19- 30 października 2020r odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny „Jestem bezpiecznym użytkownikiem ruchu drogowego”. Brali w nim udział uczniowie klas I-III. Zostały wyróżnione prace następujących uczniów: Nikoli Aleksandrowicz, Magdaleny Kazubik, Blanki Lech- Boneckiej, Julii Jacewicz oraz Jakuba Ejsmont.

Gratulacje!

Godziny dowozów dla klas 0-3

Informacja dla Uczniów i Rodziców klas 0-3, podczas zdalnego nauczania klas starszych:

PRZYWOZY:
Ulikowo- 7.20

Barzkowice-7.40
Golina -7.45

Krąpiel-7.40
Trzebiatów- 7.45

ODWOZY:
wszystkie klasy Ulikowo, Barzkowice, Golina, Trzebiatów, Krąpiel- 12.30

DZIECI ZE ŚWIETLICY          ODJAZD- 15.30

Odkrywamy Europę

        16 października 2020 r. odbył się Gminny konkurs ,,Odkrywamy Europę

Ze względu na bezpieczeństwo konkurs odbywał się w trybie zdalnym. Celem konkursu było popularyzacja wiedzy o Europie i Unii Europejskiej Uczniowie ze wszystkich szkół naszej Gminy o godzinie 10.00 rozpoczęli rozwiązywanie testów.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8 "a"- Maja Lech, Martyna Paterak, Brajan Hryncewicz, Tomasz Pacyna. Wasza koleżanka Majka, zajęła 3 miejsce. Gratuluję i dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie. Dorota Tracz

Dodatkowe informacje