Konkurs języka angielskiego

Pod koniec listopada 10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ' Forget-me-not' - edycja jesienna 2020 - zorganizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo.

Byli to uczniowie klasy 5a: Martyna Bednarska, Joanna But, Marcel Cęcak, Julia Fornal, Anastazja Korzeniewska, Szymon Łyzan, Oliwia Nems, Krzysztof Śliwiński, Kacper Walczak oraz uczennica klasy 6a: Wiktoria Smoliga. 

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu j.angielskiego- zobacz tutaj

 

Wyżej wymienieni uczniowie od początku roku szkolnego przygotowywali się bardzo pracowicie na Kole  Języka Angielskiego z koordynatorem Konkursu 'Forget-me-not' w naszej szkole: mgr Katarzyną Martinek, stacjonarnie oraz online. Uzyskali oni wysokie wyniki sięgające 89%. Zdobyli też dyplomy: z wyróżnieniem (2), uznania (5) oraz uczestnika (3) i otrzymają nagrody od koordynatora konkursu po powrocie do szkoły.

 

Byliście bardzo ambitni, dzielni i wytrwali! Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy wysokich wyników!

Dodatkowe informacje