Kto czyta książki- żyje podwójnie!

28 marca 2017r nasza szkoła uczestniczyła w konkursie czytelniczym klas III  pod hasłem,, Kto czyta książki żyje podwójnie”. Spotkanie uczniów obyło się w Strachocinie. 
Szkołę w Pęzinie  reprezentowała  JULIA ŚCISŁOWICZ  z klasy 3a oraz AMELIA JABŁOŃSKA  z klasy 3c.  Nasze uczennice  miały okazję poznać uczniów ze wszystkich szkół naszej Gminy,  a także ze szkoły w  Chlebówku i Szkoły Podstawowej nr 5 w Stargardzie.

Konkurs  składał się z dwóch  etapów : indywidualnego oraz  grupowego.   W tym konkursie nasza szkoła zajęła I miejsce , a   w etapie  indywidualnym Julka Ścisłowicz zdobyła III miejsce. Uczennice wykazały się dużą wiedzą i  aktywnością  czytelniczą, a także pokazały, że potrafią wykorzystać tekst literacki do zabawy i nauki. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkie dzieci do czytania książek.

                                                                                                                                        Opiekun MS D.TRACZ

Dodatkowe informacje