Dowozy w klasach 0-III od 18.01.2021 roku

       W związku z rozpoczęciem nauki stacjonarnej od dnia 18.01.2021 r. uczniów klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych przekazujemy plan dowozów w Szkole Podstawowej  im. Mikołaja Kopernika w Pęzinie.

 

 Przywozy- we wszystkie dni tygodnia:

Ulikowo godz. 7.40

Barzkowice godz. 7.40

Golina godz. 7.45

Krąpiel godz. 7.20

Trzebiatów godz. 7.25

Odwozy:

Poniedziałek- wszystkie klasy godz. 12.35

Wtorek – wszystkie klasy godz. 12.35

Środa – wszystkie klasy godz. 12.35

Czwartek–wszystkie klasy godz. 12.35

Piątek – klasy 1,2,3a,3b- godz.11.35

         klasy 0a,0b- godz.12.35

 

Dzieci z Goliny i Barzkowic dowożone będą busem.

Konkurs języka angielskiego

Pod koniec listopada 10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ' Forget-me-not' - edycja jesienna 2020 - zorganizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo.

Byli to uczniowie klasy 5a: Martyna Bednarska, Joanna But, Marcel Cęcak, Julia Fornal, Anastazja Korzeniewska, Szymon Łyzan, Oliwia Nems, Krzysztof Śliwiński, Kacper Walczak oraz uczennica klasy 6a: Wiktoria Smoliga. 

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu j.angielskiego- zobacz tutaj

Czytaj więcej: Konkurs języka angielskiego

Ferie tuż, tuż...

Mamy nadzieję, że w czasie przerwy świątecznej oraz ferii zimowych wypoczniecie i nabierzecie sił do pracy w drugim semestrze. Pamiętajcie o bezpieczeństwie, korzystajcie z wolnych dni z rozwagą. Odpocznijcie od komputera, spędźcie czas z bliskimi. Czekamy, aż wrócicie z naładowanymi akumulatorami. 

Bądźmy sobie życzliwi :)

Pod koniec listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w odchodach  DNIA ŻYCZLIWOŚCI , który przypada  na dzień 21 listopada.

W ramach akcji okazywali  swoją życzliwość osobom  bliskim i nie tylko. Poświęcając uwagę i swój czas starszym, uczestnicząc w obowiązkach domowych, bawiąc się z młodszą siostrą  lub  bratem,  pomagając rodzeństwu  w nauce czy przejawiając postawę życzliwości rywalom sportowym.

Czytaj więcej: Bądźmy sobie życzliwi :)

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

 W poniedziałek otrzymaliśmy radosną informację z Pacanowa, że dzieci z oddziału przedszkolnego 0 "a" naszej szkoły, otrzymały jedno z 5 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym:
 „Idź Ty lepiej Koziołeczku szukać swego Pacanowa”.

Zadaniem dzieci było wykonanie plakatu zachęcającego do odwiedzenia Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie, które było organizatorem konkursu.

https://centrumbajki.pl/idz-ty-lepiej-kozioleczku-szukac-swego-pacanowa-wyniki-konkursu/?fbclid=IwAR2XzGYrXc4oPQHnYdKTjz991CqH5RaeY1EQRTe3lbDGWFs-UGd9AvY6_cQ

Dodatkowe informacje