Święto Edukacji Narodowej '25
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w naszej szkole- 13 października 2025r. odbył się uroczysty apel poświęcony Naszym Nauczycielom. Klasy 5-te, kl. 0, 1, 2 i zespół wokalny wraz z opiekunami- L. Mieleniewicz, M. Ościak, K. Łoń, D. Nowak i B. Hybiak, przygotowały w podziękowaniu za wszelki trud, uśmiech i włożone serce w nauczanie i wychowanie, program słowno- muzyczny. Wśród uczniów odbył się plebiscyt, przeprowadzony przez panią pedagog Karinę Miecznik i psycholog Elżbietę Błoch, gdzie w kilku kategoriach uczniowie wybrali „swoich mistrzów”.
Fotorelacja z wydarzenia:
https://drive.google.com/drive/folders/1wYudBSWXYk0pXi-eTPoz7vkniCBUzYA8?usp=sharing
Wręczono CERTYFIKATY NAJLESZEGO NAUCZYCIELA w następujących kategoriach: Nauczyciel Przyjaciel - L. Mieleniewicz, Nauczyciel Najbardziej Wymagający- p. M. Krysiak, Nauczyciel z Poczuciem Humoru- p. P. Traczyk, Nauczyciel Prowadzący Najciekawsze lekcje- p. M. Gryczewski oraz Nauczyciel z Najlepszym Podejściem do Ucznia- M. Ościak.
Gratulujemy Nauczycielom!
Rada Rodziców przygotowała i wręczyła z najlepszymi życzeniami, upominki dla nauczycieli. Apel zakończył się wspaniałą, pozytywną piosenką dzieci z klasy „0”- Al Bano & Rominy Power - „Felicità“, który tak naprawdę opowiada o różnych definicjach szczęścia, które są przedstawione, jako drobne, codzienne chwile. Wszystkiego, co najlepsze- Naszym Nauczycielom!






