Konkurs karnawałowy 2021
Konkurs karnawałowy
W konkursie wzięło udział 28 dzieci z klas 0-3.
Nagrodę specjalną otrzymuje: Filip Maciejewski kl. 1, jako MINECRAFT
Z uwagi na wysoki poziom konkursu, pomysłowość i kreatywność pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienie.
Serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam do galerii zdjęć:
https://wakelet.com/i/invite?code=ab0f496
M.Wilczyńska
ROZPOCZYNAMY ZAPISY DO SZKOŁY! na rok szkolny 2021/22
U W AG A !
Informuję, że zapisy dzieci rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Pęzinie rozpoczną się 15.02.2021 roku.
Będą się odbywały zgodnie z informacją podaną w przesłanym piśmie. Proszę mieć przy sobie dokument tożsamości – dowód osobisty i długopis.
Podczas zapisu obowiązują Państwa zasady reżimu sanitarnego: maseczka, rękawiczki i oczywiście należy przyjść zdrowym.
Serdecznie zapraszam.
Pedagog szkolny
mgr Beata Mazurek
Pasowanie 2020/21
Konkurs historyczno-marynistyczny ARMADA 2020
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-historyczno-marynistycznym pod nazwą „ARMADA 2020”.
Celem konkursu było propagowanie polskich tradycji marynistycznych, związanych z historią polskiego okrętu wojennego „ Błyskawica”. Konkurs odbywał się pod honorowym patronem:
- Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni
- Stowarzyszenie RdDiM (Razem dla Dzieci i Młodzieży)
Organizatorami konkurs byli:
Witryna historyczno-marynistyczna okretypodwodne.edu.pl oraz
Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek z Ostrowa Wielkopolskiego. Wszystkie prace biorące udział można podziwiać na stronie: https://okretypodwodne.edu.pl/galeria-prac-konkursowych-armada-2020/
Uczniowie biorący udział w konkursie wykonali prace plastyczne w technice rysunku:
- Adam Kopacz kl. 6a,
- Wiktoria Leśniewska kl. 6a,
- Ewa Goc kl. 6b,
- Martyna Bednarska kl. 5
Podsumowanie 1 semestru roku szkolnego 2020/21
Najlepsi uczniowie uczniowie klas 1-3:
Aleksandrowicz Marcelina kl. 1a
Jacewicz Julia kl.1a
Kazubik Magdalena kl. 1a
Nijak Maciej kl. 1a
Pych Fabian kl. 1a
Skupińska Julia kl. 1a
Zarenkiewicz-Ruducha Hanna 1a
Kula Alicja 1a
Guzowski Kacper 1a
Lisecka Oliwia 1a
Moskwa Amelia 2aŚcisłowicz Anna 2aGuzowski Dariusz 2aWysocka Klaudia 2a
|
Pozauć Lena 3aPaterak Daria 3aPryciak Hanna 3aRonowicz Naomi 3a
|
Wysocka Emilia 3bAndrzejewski Filip 3bŁysiak Oliwia 3b |
Najlepsze klasy 4-8 – średnia ocen:
I m-ce kl. 4 – 4,21
II m-ce kl. 5 – 4,12
III m-ce kl. 6a – 3,70
Najlepsze klasy – frekwencja
I m-ce kl. 8a – 92,74 %
II m-ce kl. 5 – 91,75 %
III m-ce kl. 6b – 91,32 %
UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ
7a Maja Mazurek
6b Ewa Goc 6a Wiktoria Leśniewska
5a Szymon Łyzan, Kacper Walczak
3b Katarzyna But, Oliwia Łysiak
3a Cyprian Drozdowski, Eryk Ronowicz, Naomi Ronowicz
0b Antonina Madejak
Uczniowie ze średnią 4,5 i więcej. | |||
l.p | Nazwisko i imię | klasa | średnia |
1 | Łyzan Szymon | 5 | 5,54 |
2 | Bednarska Martyna | 5 | 5,46 |
3 | Walczak Kacper | 5 | 5,31 |
3 | Nems Oliwia | 5 | 5,31 |
3 | Goc Ewa | 6b | 5,31 |
4 | Pilczuk Filip | 4 | 5,25 |
5 | Maciejewska Zuzanna | 6b | 5,23 |
5 | Kopacz Adam | 6a | 5,23 |
6 | Lewandowska Maja | 6b | 5,15 |
7 | Wojtyszek Alicja | 7b | 5,09 |
8 | Łucko Michał | 4 | 5,08 |
8 | Kula Julia | 4 | 5,08 |
9 | Herweg Jakob | 7a | 5,00 |
10 | Smoliga Wiktoria | 6a | 4,92 |
10 | Herweg Helena | 6a | 4,92 |
10 | Guzowska Gabriela | 6a | 4,92 |
11 | Śliwiński Krzysztof | 5 | 4,85 |
12 | Pilczuk Antoni | 4 | 4,83 |
13 | Leśniewska Wiktoria | 6a | 4,77 |
14 | Zając Brajan | 4 | 4,75 |
15 | Lipiński Maksymilian | 6a | 4,69 |
16 | Stawicki Aleks | 4 | 4,67 |
16 | Poręba Jakub | 4 | 4,67 |
16 | Bołdak Lena | 4 | 4,67 |
17 | PaterakMartyna | 8a | 4,58 |
18 | Kula Nela | 6b | 4,54 |
19 | Ścisłowicz Julia | 7a | 4,50 |
19 | Sobol Wiktoria | 4 | 4,50 |
20 | Samsonowicz Wiktoria | 5 | 4,46 |
20 | Rybak Amelia | 7b | 4,46 |
GRATULUJEMY!!!