DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELE!

 Życzę Państwu- Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Wspaniałego Nowego 2023 Roku! Mam też świąteczny załącznik - niespodziankę dla Wszystkich - życzenia od nowojorskiego podróżnika, z którym nawiązałam kontakt, by zaangażować go w projekty językowe w naszej szkole.
     Matt Green zgodził się, żebyśmy wspólnie przeprowadzili w przyszłym semestrze za pośrednictwem różnych platform on-line,  projekty i konkursy motywujące Uczniów Szkoły Podstawowej w Pęzinie do nauki języka angielskiego oraz do udziału w wielu nadchodzących konkursach. Stworzymy konkurs z Matt'em, ale będą także kolejne konkursy szkolne i ogólnopolskie - te znane z poprzednich edycji oraz zupełnie nowe. Każdy znajdzie coś dla siebie!  
Tu niespodzianka: 

https://drive.google.com/drive/folders/1Rm7F8WRfQkJaM2p6iojPGxhdNFcy32lM?usp=share_link

 

Dziękuję wszystkim Uczniom, którzy wzięli udział w edycjach jesiennych konkursów ogólnopolskich Forget-me-not oraz Memory Master, a także w szkolnych konkursach świątecznych! Wasz liczny udział i przygotowanie wywarły na mnie wielkie wrażenie. Właśnie dostałam Wasze piękne wyniki na maila, ale dyplomy dopiero przyjdą pocztą w styczniu. Dyplomy i nagrody już po Świętach!
Bardzo dziękuję Uczniom klasy 3a za udział w codziennych konsultacjach on-line, na których przygotowywali się ze mną do udziału w konkursie ogólnopolskim z języka angielskiego organizowanego przez Centrum Edukacji Filotimo i podjęli wyzwanie mimo, że dany materiał był dla klasy 4!
Szczególne wyrazy uznania dla Oliwii, Julii i Alicji!
Brawo Dziewczyny!!!
 Rodzicom i Nauczycielom dziękuję za zachęcanie naszych Uczniów do nauki języka angielskiego i udziału w konkursach!

MERRY CHRISTMAS EVERYONE AND A HAPPY NEW YEAR!!!

Kind regards, Katarzyna Martinek

Dodatkowe informacje