Zakończenie roku 2020/21

Koniec roku szkolnego to moment wyczekiwany przez każdego ucznia, którzy kończąc naukę w naszej szkole, wkraczają śmiało w nowy etap swojego życia...

Ze względów pandemicznych w apelu brali udział jedynie uczniowie klas ósmych, dla których były to ostatnie chwile w szkolnych murach. Dzieci i młodzież z pozostałych klas odebrała świadectwa w salach lekcyjnych. Po powitaniu ósmoklasistów i odśpiewaniu hymnu państwowego glos zabrał Dyrektor Szkoły p. Dariusz Ananicz. Podczas apelu wyróżnieni zostali absolwenci z klasy 8a i 8b,  którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.

Za największe osiągnięcia wyróżnił dyrektor szkoły  wpisem do „złotej księgi” ucznia z klasy 8a Tomasza Pacynę.(Gratulujemy!) Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Martyna Paterak,
Maja Lech,
Brajan Maro

Nie obyło się bez wzruszeń, nie jedno oko uroniło łzę z powodu rozstania ze szkołą. Absolwentów pożegnali też uczniowie klasy VII dedykując ciepłe życzenia i upominki.

Podziękowaniem od Rodziców był przepyszny tort dla wszystkich nauczycieli i pracowników.
Życzymy wszystkim udanych wakacji, miłego wypoczynku a tegorocznym absolwentom naszej szkoły życzymy  owocnych sukcesów w dalszej edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Ważnym wydarzeniem jest również to, że 3 pracowników naszej szkoły po wielu latach pracy, przechodzi na zasłużoną emeryturę, właśnie z ostatnim dniem roku szkolnego- p. Bożena Juszczak, p. Alicja Mucha i p. Jadwiga Witczak. Składamy podziękowania za wszystko i życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia rodzinnego.

Dodatkowe informacje