DZIEŃ DZIECKA 2021

               We wtorek, 1 czerwca, mieliśmy swoje święto - Dzień Dziecka. Tradycyjnie - był to Dzień Sportu ( oczywiście z wyjątkiem roku ubiegłego). Wszyscy mogliśmy „rozruszać kości” po długiej przerwie i ograniczonej aktywności ruchowej. Tym razem naszym celem nie była rywalizacja o punkty, metry czy bramki, ale zasada wspólnej zabawy i mile spędzonego czasu z rówieśnikami. Przeprowadzono wiele różnych, ciekawych konkurencji i zabaw. Konkurencje i zabawy odbywały się w trzech kategoriach: celność, zwinność, skoczność.

Rzucaliśmy do celu woreczkami, wykonywane były rzuty do kosza, skakaliśmy na odległość, przez linę, odbyły się mecze oraz przeciąganie liny. Do poszczególnych konkurencji uczniowie startowali w trzech grupach: klasy 4 i 5, klasy 6 oraz klasy 7 i 8.
Rada Rodziców zadbała o wyrównanie naszych straconych kalorii. W duchu zdrowej, sportowej rywalizacji i zasad „fair play” wszyscy dobrze się bawiliśmy i miło spędziliśmy ten czas. I na szczęście, w tym dniu, pogoda była naszym sprzymierzeńcem.

Dodatkowe informacje