POWRÓT DO SZKOŁY

     Powrót do nauki stacjonarnej po długim czasie zdalnego funkcjonowania może być trudny zarówno dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Część z Nas oswoiła się z tym sposobem funkcjonowania i nie widzi potrzeby powrotu, część tęskni za stacjonarną formą pracy i już nie może się doczekać. Wszyscy przeżywamy swego rodzaju stres, niepokój związany ze zbliżającym się spotkaniem i dużą zmianą w naszej codzienności. Miejmy świadomość tego, że każdy z nas przeżyje ten powrót na swój sposób. Postawmy w pierwszych dniach na odbudowanie relacji, nacieszmy się spotkaniem ze sobą.
Zrezygnujmy w pierwszych dniach ze sprawdzania wiedzy, zeszytów, prac klasowych. Nikt z nas nie potrzebuje dodatkowego stresu, bo już sam powrót po tak długim czasie jest niepokojący dla nas wszystkich.
Włączamy się w ogólnopolską kampanię "Szkoła od nowa", bo mamy świadomość tego co jest teraz najważniejsze. Dbamy o  zdrowie psychiczne nasze i naszych uczniów.
Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma poradami dla uczniów rodziców i nauczycieli, które zostały przygotowane w ramach kampanii.

Dodatkowe informacje