KONKURS RECYTATORSKI KLAS 2-3, WIOSNA 2021

            W dniu  6.05.2021r. w naszej szkole mieliśmy kolejny dzień zmagań naszych uczniów z wiosennymi wierszykami.
Uczennice klasy drugiej i trzeciej pochwaliły się swoimi zdolnościami recytatorskimi.  Trzeba dużo odwagi, żeby stanąć przed  innymi i pięknie przedstawić  swoją interpretację wyuczonego na pamięć wiersza.


 Dlatego gratulujemy wszystkim uczestnikom w imieniu organizatorów i komisji Pani Bożeny Juszczak i Pani Beaty Mazurek, a także  mam nadzieję, że za rok  spotkamy się w nieco innej, normalnej atmosferze konkursowej.

  • I miejsce -Hanna Pryciak klasa 3a
  • I miejsce -  Anna Ścisłowicz klasa 2
  • II miejsce - Amelia Moskwa klasa 2
  • III miejsce- Naomi Ronowicz klasa 3

                                                                                             Organizatorzy

                                                                                                             D.Tracz M.Wilczyńska

 

Dodatkowe informacje