Konkurs recytatorski 21 ,, Wiosna”

       Jak co roku w naszej szkole Wiosną wybrzmiewają wiersze podczas konkursu recytatorskiego. 27 kwietnia 2021r. wyglądało to nieco inaczej niż zwykle. Ze względu na pandemię impreza odbyła się z zachowaniem obostrzeń sanitarnych.  W czasie konkursu zapewniliśmy uczniom zachowanie odstępu, ale i miłą, przyjazną atmosferę. Tego dnia swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z klas zerowych i pierwszych. Komisja w składzie: pani wicedyrektor Joanna Mandau, pani Maria Wiśniewska i pani Katarzyna Urbańska, która oceniała recytację była zachwycona poziomem zdolności recytatorskich naszych uczniów.

  https://drive.google.com/file/d/1Th7tFPjGpB59cJTbHI8xgLMiBu5BF7Wp/view?usp=drivesdk

 

W konkursie wzięli udział Zarenkiewicz-Ruducha Hanna Skupińska Julia, obie z klasy pierwszej oraz z klas zerowych- Kaciupa Nikola, Kula Hanna, Pilarska Karolina, Hoppe Igor.  Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy odwagi i umiejętności artystycznych.

                                                                      Organizatorzy Małgorzata Wilczyńska, Dorota Tracz

Dodatkowe informacje