Podsumowanie 1 semestru roku szkolnego 2020/21
Najlepsi uczniowie uczniowie klas 1-3:
Aleksandrowicz Marcelina kl. 1a
Jacewicz Julia kl.1a
Kazubik Magdalena kl. 1a
Nijak Maciej kl. 1a
Pych Fabian kl. 1a
Skupińska Julia kl. 1a
Zarenkiewicz-Ruducha Hanna 1a
Kula Alicja 1a
Guzowski Kacper 1a
Lisecka Oliwia 1a
Moskwa Amelia 2aŚcisłowicz Anna 2aGuzowski Dariusz 2aWysocka Klaudia 2a
|
Pozauć Lena 3aPaterak Daria 3aPryciak Hanna 3aRonowicz Naomi 3a
|
Wysocka Emilia 3bAndrzejewski Filip 3bŁysiak Oliwia 3b |
Najlepsze klasy 4-8 – średnia ocen:
I m-ce kl. 4 – 4,21
II m-ce kl. 5 – 4,12
III m-ce kl. 6a – 3,70
Najlepsze klasy – frekwencja
I m-ce kl. 8a – 92,74 %
II m-ce kl. 5 – 91,75 %
III m-ce kl. 6b – 91,32 %
UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ
7a Maja Mazurek
6b Ewa Goc 6a Wiktoria Leśniewska
5a Szymon Łyzan, Kacper Walczak
3b Katarzyna But, Oliwia Łysiak
3a Cyprian Drozdowski, Eryk Ronowicz, Naomi Ronowicz
0b Antonina Madejak
Uczniowie ze średnią 4,5 i więcej. | |||
l.p | Nazwisko i imię | klasa | średnia |
1 | Łyzan Szymon | 5 | 5,54 |
2 | Bednarska Martyna | 5 | 5,46 |
3 | Walczak Kacper | 5 | 5,31 |
3 | Nems Oliwia | 5 | 5,31 |
3 | Goc Ewa | 6b | 5,31 |
4 | Pilczuk Filip | 4 | 5,25 |
5 | Maciejewska Zuzanna | 6b | 5,23 |
5 | Kopacz Adam | 6a | 5,23 |
6 | Lewandowska Maja | 6b | 5,15 |
7 | Wojtyszek Alicja | 7b | 5,09 |
8 | Łucko Michał | 4 | 5,08 |
8 | Kula Julia | 4 | 5,08 |
9 | Herweg Jakob | 7a | 5,00 |
10 | Smoliga Wiktoria | 6a | 4,92 |
10 | Herweg Helena | 6a | 4,92 |
10 | Guzowska Gabriela | 6a | 4,92 |
11 | Śliwiński Krzysztof | 5 | 4,85 |
12 | Pilczuk Antoni | 4 | 4,83 |
13 | Leśniewska Wiktoria | 6a | 4,77 |
14 | Zając Brajan | 4 | 4,75 |
15 | Lipiński Maksymilian | 6a | 4,69 |
16 | Stawicki Aleks | 4 | 4,67 |
16 | Poręba Jakub | 4 | 4,67 |
16 | Bołdak Lena | 4 | 4,67 |
17 | PaterakMartyna | 8a | 4,58 |
18 | Kula Nela | 6b | 4,54 |
19 | Ścisłowicz Julia | 7a | 4,50 |
19 | Sobol Wiktoria | 4 | 4,50 |
20 | Samsonowicz Wiktoria | 5 | 4,46 |
20 | Rybak Amelia | 7b | 4,46 |
GRATULUJEMY!!!