Wokół symboli narodowych 2019r.

Z okazji Dnia Niepodległości uczniowie naszej szkoły z klas 2 i 3 przystąpili do konkursu historycznego zorganizowanego przez IPN w Szczecinie pod tytułem ,,Wokół Symboli narodowych”. Dzieci  musiały  wykazać się  wiedzą związaną  z historią, z  2 wojną światową oraz znajomością naszych symboli narodowych. Nasza szkoła uczestniczyła już w pięciu  edycjach tego konkursu. W  tegorocznej edycji w  konkursie   wzięło udział 1720 uczniów ze 100 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.)

                            A   jak uklasyfikowali się nasi uczniowie?

 

Najwyższe podium zajęła  Lena Pozauć  z klasy 2a - II miejsce ( 41 punktów)

  • Filip Andrzejewski 39 pkt III miejsce
  • Emilia Wysocka 38 pkt III miejsce
  • Oliwia Łysiak 38 pkt III miejsce
  • Michał Łucko: 37 pkt
  • Brajan Zając: 37 pkt
  • Julia Kula: 36 pkt

Naomi Ronowicz: 22 pkt

Hanna Pryciak: 24 pkt

Cyprian Drozdowski 27 pkt

Wiktoria Sobol: 29 pkt

Lena Bołdak; 28 pkt

Daria Paterak: 21 pkt

                      Wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

                                                                                    D.Tracz M.Wilczyńska

 

Dodatkowe informacje